Podsumowanie Ogólnopolskiego Młodzieżowego Konkursu Krajoznawczego „Poznajemy ojcowiznę”.

Dnia 12 czerwca 2017 r w Urzędzie Marszałkowskim w Opolu odbyło się uroczyste podsumowanie Ogólnopolskiego Młodzieżowego Konkursu Krajoznawczego „Poznajemy ojcowiznę”. W uroczystości brali udział laureaci wszystkich kategorii szkół. Nasze liceum reprezentował uczeń klasy III B Stanisław Małkowski. Otrzymał on tytuł laureata etapu wojewódzkiego za pracę pt:”Moja pięciopokoleniowa rodzina”. Celem tego konkursu jest poznanie historii lokalnej i kultywowanie tradycji rodzinnych. Nagrody wręczali: wicemarszałek Województwa Opolskiego Stanisław Rakoczy, prezes porozumienia Oddziałów PTTK Śląska Opolskiego Lucjusz Bilik. Podczas uroczystości Stanisław Małkowski otrzymał również tytuł Instruktora Krajoznawstwa Regionu. Jest to prestiżowy tytuł potwierdzający wiedzę krajoznawczą na temat województwa opolskiego. Gratulujemy sukcesów i życzymy powodzenia na studiach wyższych.

Opiekun merytoryczny Stanisława Małkowskiego: Agata Dendewicz- wychowawca i nauczyciel historii.

DSCF7060 1DSCF7072 1

DSCF7059 1DSCF7061 1DSCF7062 1DSCF7068 1DSCF7073 1DSCF7074 1DSCF7077 1