Rekrutacja '2017

W tym roku również nie ma rekrutacji elektronicznej, wniosek i inne dokumenty składamy w formie papierowej w sekretariacie szkoły - ul. Gimnazjalna 2

Oferta edukacyjna

Regulamin rekrutacji

Wniosek o przyjęcie do klasy 1-ej Terminarz rekrutacji

                           ulotka m            clip

Wykaz podręczników do klas I w roku szkolnym 2017/2018

Uroczysta gala podsumowująca edukację uczniów klas trzecich

Uroczysta gala podsumowująca edukację uczniów klas trzecich

  Dnia 28 kwietnia 2017 roku odbyła się uroczysta gala podsumowująca trzyletnią edukację uczniów klas maturalnych. W auli szkolnej zgromadzili się nauczyciele, tegoroczni absolwenci i rodzice. Po trzech latach ciężkiej pracy, rzetelnej nauki przyszedł czas na efekty. Pani dyrektor Jadwiga Harasymowicz podziękowała rodzicom za zaangażowanie w pracę na rzecz szkoły i wręczyła pamiątkowe statuetki dla: pani Joanny Wypych, pani Ewy Wyżgowskiej oraz Sylwii Łąckiej.

DSC 0047

Wszyscy rodzice, którzy pomagali i wspierali wychowawców otrzymali podziękowania z rąk pani dyrektor. Wśród tych rodziców znaleźli się: Dorota Małkowska, Anna Maćków, Roman Dyda, Małgorzata Mazepa, Radosław Nowosad, Joanna Puzio, Grażyna Gąsior, Iwona Lenartowicz.

DSC 0056

Tradycją szkoły jest również uhonorowanie   pamiątkowymi statuetkami najlepszych absolwentów. Otrzymali je: Artur Simon za najwyższe wyniki w nauce: średnia ocen   5,22; Bartłomiej Gąsior za największe zaangażowanie w pracy na rzecz szkoły i Arkadiusz Bochenek za postawę godną sportowca i ucznia I LO.

DSC 0066Wszyscy absolwenci, którzy uzyskali świadectwo z czerwonym paskiem tzn. uzyskali średnią ocen powyżej 4,75 otrzymali list pochwalny a rodzice listy gratulacyjne. Absolwenci, którzy reprezentowali szkołę na konkursach i olimpiadach przedmiotowych otrzymali pamiątkowe dyplomy i książki. Byli to: Karol Womperski za udział w olimpiadach z biologii i chemii, Adrianna Hübner i Stanisław Małkowski za konkursy i olimpiady historyczne; Marek Kwinta i Artur Rogowski, Kamil Puchała za obsługę sprzętu nagłaśniającego; Arkadiusz Bochenek i Jan Trinczek za pracę na rzecz klasy, Szymon Tęcza za bardzo wysoką frekwencję.

  Pamiątkowe medale otrzymali członkowie drużyn: piłki siatkowej za rozgrywki tzw. trójek klasowych oraz chłopcy z drużyny piłki koszykowej, za zdobycie I miejsca w województwie. Szczególne podziękowania pani dyrektor skierowała dla wychowawców klas trzecich: pani Aleksandry Jasińskiej wychowawcy klasy III a, pani Agaty Dendewicz- wychowawcy klasy III b, pana Tomasza Wójtowicza wychowawcy klasy III c oraz pani Doroty Kostorz- wychowawcy klasy III d. Za trud pracy wychowawczej, serce i życzliwość „nasze dzieci” podziękowały bukietem pięknych kwiatów. Trzy lata pobytu w naszej szkole to wiele wspomnień, wspólnych wyjazdów, wycieczek, konkursów, imprez klasowych. Wróciliśmy do nich pamięcią dzięki pokazowi zdjęć, które przypomniały nam o wspólnie przeżytych chwilach. Niejednemu z nas zakręciła się łza w oku, że to już koniec. Uczniowie klas drugich pod opieką pani Elżbiety Madery pożegnali starszych kolegów wesołym programem artystycznym, a na zakończenie wręczyli pamiątkowe upominki.

  Edukacja w szkole zakończona, ale przed absolwentami jeden z najważniejszych egzaminów- egzamin maturalny. Życzymy wszystkim absolwentom samych łatwych zadań, wysokich „procentów” na maturze i „pomyślnych wiatrów” w dalszej edukacji na studiach wyższych.

Agata Dendewicz

Więcej zdjęć

 kliknij banner - poznaj szczegóły

 kliknij banner - poznaj szczegóły

procent

Projekty unijne

 

Projekt Commenius

 

erasmus

 

frse

pol ukr rada wymiany

Znak Jakości Szkoły 2016

tarcza-2016v300

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że
I Liceum Ogólnokształcące
im. Adama Mickiewicza w Prudniku
jest wśród 500 najlepszych liceów w
Polsce sklasyfikowanych w Rankingu
Szkół Ponadgimnazjalnych
PERSPEKTYWY 2016
i przysługuje mu tytuł
„Brązowej Szkoły 2016”.

Pomoc prawna

pomoc prawna

Mikroporady

mikroporady

IT Szkoła

Jesteśmy uczestnikiem
ogólnopolskiego projektu

SIS

Należymy do Stowarzyszenia
Szkół Innowacyjnych
Regionu Opolskiego

eSzkoła

pobierz podręcznik użytkownika

Susnet Facebook Like Box