Na Uniwersytecie Opolskim

Dnia 29 marca uczniowie klas humanistyczno- pedagogicznych z elementami psychologii wraz mgr Marzanną Zawadzką- Ciępka i mgr Beatą Skarbek miały okazję gościć na Uniwersytecie Opolskim . W ramach współpracy uczniowie wysłuchali   wykładu na temat „Osobowość człowieka” przeprowadzonego przez studenta Instytutu Psychologii . Następnie przeszli do Instytutu Nauk Pedagogicznych ,gdzie uczestniczyli w trzech zajęciach warsztatowych: „ Trening asertywności”, „Pedagogika zabawy” i „ Autoprezentacja” przeprowadzonych przez pracowników naukowych uczelni.. Finałem spotkania był spektakl teatralno- artystyczny pt. „Dlaczego dyrektor szkoły odgrywa istotną rolę w kreowaniu wizerunku placówki oświatowej” przygotowany wystawiony przez studentów z Koła Naukowego Pedagogów.

DSC 4535 nDSC 4544 n

DSC 4517 n DSC 4546 nDSC 4562 nDSC 4564 nDSC 4570 nDSC 4603 nDSC 4608 nDSC 4609 nDSC 4642 n