PROJEKTY
I PROGRAMY


 

 

 


TYTUŁY


 

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że
I Liceum Ogólnokształcące
im. Adama Mickiewicza w Prudniku
jest wśród 500 najlepszych liceów w
Polsce sklasyfikowanych w Rankingu
Szkół Ponadgimnazjalnych
PERSPEKTYWY 2016 
i przysługuje mu tytuł 
„Brązowej Szkoły 2016”.

2007/2008

  • XXXVIII Olimpiada Literatury i Języka Polskiego – finalista Krzysztof Szeremeta
  • Powiatowy Konkurs Wiedzy o Unii Europejskiej organizowany przez Panią Lidię Geringer de Oedenberg, laureatki: Manuela Tomala, Aleksandra Drąg, Anna Burczyk,
  • I miejsce i zdobycie tytułu Mistrza w Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej Licealiada Koszykówki Chłopców
  • II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w halowej piłce nożnej chłopców „Licealiada”,
  • XII Ogólnopolski Konkurs na Pracę z Literatury dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych, Justyna Rojek – I miejsce,
  • XII WOJEWÓDZKI KONKURS INFORMATYCZNY NA PROGRAM UCZNIOWSKI – Karol Droździk, Andrzej Koźmic – II miejsce,
  • Konkurs MATEMATYCZNY OXFORD – Kamil Ożga, Marcin Żurakowski, Tomasz Stopyra, Bartosz Kurpiel, Rafał Mazur, Szymon Duszkiewicz - laureaci

 

 

 

2008/2009

  • Olimpiada Wiedzy o Unii Europejskiej, finalista: Katarzyna Marchocka,
  • Międzyszkolny Turniej Przyrodniczy, laureaci: Anna Skubańska, Kajetan Kawecki, Aleksander Orkisz, Wojciech Baranowski,
  • I Powiatowy Konkurs Biochemiczny: Michał Skawiński – II miejsce, Paweł Ruda – III miejsce,
  • Powiatowy Konkurs Wiedzy o Unii Europejskiej organizowany przez Panią Lidię Geringer de Oedenberg, laureatki: Katarzyna Marchocka, Agnieszka Sikocińska, Grzegorz Hose,
  • Regionalny Konkurs Wiedzy Historycznej pt. „Obozy w Lamsdorf/Łambinowicach Historia i współczesność” – laureatka nagrody II stopnia – Emilia Razik,
  • Opolski konkurs informatyczny Intersieć – finaliści: Przemysław Licznar, Maciej Józefczyk, Tomasz Stopyra,
  • Konkurs MATEMATYCZNY OXFORD – Kamil Ożga, Tomasz Stopyra, Mieszko Sroka,
  • I Wojewódzki Festiwal Piosenki Obcojęzycznej organizowany przez II LO w Prudniku i Prudnicki Ośrodek Kultury, Małgorzata Michniak – I miejsce,
  • VIII edycja Konkursu wiedzy o języku polskim, Krzysztof Szeremeta – III miejsce,
  • XXXIX Olimpiada Literatury i Języka Polskiego, finalistki: Justyna Rojek, Agata Łoś,
  • Młody Reporter dla Środowiska, Maria Pelczar – I miejsce,
  • XV Opolski Turniej Chemiczny, Paweł Ruda – IV miejsce,
  • XVII Ogólnopolski Konkurs Chemiczny organizowany przez Wydział Chemiczny Politechniki Śląskiej w Gliwicach i Gliwicki Oddział Polskiego Towarzystwa Chemicznego, Wojciech Baranowski – finalista,
  • XXIV Olimpiada Wiedzy Ekologicznej, Andrzej Kucik, Maja Rączy – finaliści,
  • IV miejsce w V Ogólnopolskiej Licealiadzie w koszykówce chłopców: Maciej Englot, Kamil Żurawski, Jędrzej Sokołowski, Karen Babajan, Damian Koryzna, Tomasz Gołębiowski, Patryk Kochel, Marcin Staszewski, Kamil Mańkowski, Mateusz Hakman, Paweł Janikowski,

 

2009/2010

 

  • GRAND PRIX XXXVII PRZEGLĄDU TEATRÓW PROSCENIUM – „TEATR BEZ GARDEROBY” – Michał Głuszczak, Bartosz Konsorski, Paulina Biedny,Michalina Hanusiak, Katarzyna Licznar, Krystyna Licznar, Kacper Ostrycharczyk, Patrycja Brzeińska,
  • FINALIŚCI CENTRALNEGO XXXVIII OGÓLNOPOLSKO  MŁODZIEŻOWEGO  TURNIEJU TURYSTYCZNO-KRAJOZNAWCZEGO PTTK: Dawid Pilch, Kajetan Kawecki, Marcin Żurakowski – I miejsce na Opolszczyźnie,
  • I MIEJSCE W WOJEWÓDZTWIE OPOLSKIM  W KONKURSIE „USUWAMY AZBEST”: Michał Głuszczak, Małgorzata Główka, Katarzyna Aleszczyk, Maria Fiałkowska, Marta Oczkowska, Katarzyna Licznar, Kajetan Kawecki
  • I MIEJSCE W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE „MŁODY REPORTER DLA ŚRODOWISKA”: Maria Pelczar – I miejsce
  • LAUREATKA V OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU NA PRACĘ „CHEMIA A EKOLOGIA”: Monika Grelich – laureatka,
  • I MIEJSCE W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE ENERGETYCZNYM: Maria Fiałkowska – I miejsce
  • VII MIEJSCE W XVIII OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE CHEMICZNYM: Wojciech Baranowski,
  • IV MIEJSCE W XVII OPOLSKIM TURNIEJU CHEMICZNYM: Wojciech Baranowski
  • FINALISTKA OLIMPIADY LITERATURY I JĘZYKA POLSKIEGO : Iwona Pawlak,
  • Konkurs MATEMATYCZNY OXFORD – Oskar Ptak, Mieszko Sroka,
  • LAUREAT OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADY HISTORYCZNEJ „LOSY ŻOŁNIERZA POLSKIEGO I DZIEJE ORĘŻA POLSKIEGO”: Maciej Sędzik
  • LAUREATKA NAGRODY III STOPNIA W REGIONALNYM KONKURSIE WIEDZY HISTORYCZNEJ PT.” OBOZY W LAMSDORF/ŁAMBINOWICACH HISTORIA I WSPÓŁCZESNOŚĆ”: Emilia Razik,
  • FINALISTA CENTRALNEJ OLIMPIADY WIEDZY O UNII EUROPEJSKIEJ: Grzegorz Hose,
  • II MIEJSCE W WOJEWÓDZTWIE W OGÓLNOPOLSKIM TURNIEJU WIEDZY POŻARNICZEJ „MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM”: Dominika Wizimirska,
  • II MIEJSCE W WOJEWÓDZKICH IGRZYSKACH MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W SZACHACH „LICEALIADA”
  • I MIEJSCE W MIĘDZYNARODOWYCH SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH O PUCHAR EUROREGIONU PRADZIAD 5X600M. DZIEWCZĄT
  • Konkurs fotograficzny „Sam nie palę innym odradzam” – Michał Kamiński – I miejsce
  • Konkurs fotograficzny „Polska jest niezwykła” – Maria Fiałkowska – wyróżnienie
  • Otwarty Festiwal Piosenki Polskiej, Ewa Andrejszyn – III miejsce,
  • Przegląd w Międzyszkolnym Przeglądzie Teatrów „Pierrot”: Michał Ostrycharczyk, Krystyna Licznar, Katarzyna Licznar, Michał Głuszczak, Bartosz Konsorski, Michalina Hanusiak, Paulina Biedny,
  • Wojewódzki Konkurs na szkolny projekt edukacyjny z zakresu profilaktyki HIV/AIDS: Emilia Hoffmann, Anna Bereziuk, Agata Kowalska,
  • XXXVIII Ogólnopolski Młodzieżowy Turniej Turystyczno – Krajoznawczy PTTK: Marcin Żurakowski, Kajetan Kawecki, Dawid Pilch,
  • Warsztaty fizyczne – CERN, Europejska Organizacja Badań Jądrowych w Genewie: Grzegorz Górszczyk, Alina Wojciechowska, Karolina Jurkiewicz,
  • Ogólnopolski Konkurs „Zobacz zbadaj zrozum”
  • XL Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Rodzinie: finalistka Karolina Jurkiewicz,
  • Wojewódzki Zawody Szachowe: Alina Wojciechowska – II miejsce,
  • „Kwadrans przed maturą” – Julia Strzeduła, Rafał Mazur – II miejsce,
  • XX miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym „Alfik”, laureat Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego „Oxford”, - Kamil Ożga

 

 

2010/2011

 

  • LAUREATKA 47 OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU CHEMICZNEGO  m  PROF. ANTONIEGO SWINARSKIEGO: Anna Sobkowicz – laureatka,
  • LAUREACI XVII OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU CHEMICZNEGO, Kajetan Kawecki, Anna Sobkowicz – 4 i 8 miejsce,
  • FINALISTA XLI OLIMPIADY LITERATURY I JĘZYKA POLSKIEGO – ETAP CENTRALNY: Przemysław Licznar
  • LAUREATKA XLII OLIMPIADY JĘZYKA ROSYJSKIEGO – Larisa Wichowska – laureatka 10 miejsca,
  • I MIEJSCE- WOJEWÓDZKIE MISTRZOSTWA W SZACHACH DRUŻYNOWYCH SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH: Roman Trinczek, Mateusz Podwysocki, Tomasz Rudzki, Michał Jania, Justyna Małek,
  • OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ WIEDZY POŻARNICZEJ „MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM” – Dominika Wizimirska, 6 miejsce
  • OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA WIEDZY O RODZINIE – Monika Pawełczak – finalistka,
  • OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA PROMOCJI ZDROWEGO ŻYCIA – Paulina Samitowska – II miejsce,
  • OLIMPIADA HISTORYCZNA „Losy żołnierza i oręża polskiego” – finalista Maciej Sędzik,
  • OGÓLNOPOLSKI KONKURS „OXFORD” – Tomasz Stopyra, Marcin Żurakowski, Bartosz Kurpiel – laureaci,
  • TURNIEJ FIZYCZNY – Maciej Józefczyk – I miejsce,
  • OGÓLNOPOLSKI KONKURS INFORMATYCZNY „INTRESIEĆ” – Przemysław Licznar – IV miejsce,
  • XLI Olimpiada Literatury i Języka Polskiego, Przemysław Licznar – laureat,
  • Konkurs wiedzy o Unii Europejskiej „Moja gmina po 5 latach w UE” – Anna Surmiak, Adam Łojek, Kamila Pomietło,
  • OLIMPIADA SPOŁECZNO – PRAWNA, Anna Łuczków – uczestnik,

 

 

2011/2012

 

  • FINALISTKA VI OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADY WIEDZY O RODZINIE: Monika Grzybacz
  • OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ FIZYCZNY – I MIEJSCE: Kacper Ostrycharczyk, Sławomir Pastuła,
  • LAUREAT XIX OLIMPIADY ZDROWEGO STYLU ŻYCIA (ETAP WOJWEÓDZKI)
  • FINALIŚCI WOJEWÓDZKIEGO TURNIEJU JĘZYKA ANGIELSKIEGO I JĘZYKA NIEMIECKIEGO
  • I i IV MIEJSCE (ETAP WOJEWÓDZKI) XVI OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ INFORMATYCZNY
  • XXIX OGÓLNOPOLSKI SEJMIK MATEMATYCZNY, Daniel Cieszko – finalista,
  • III MIEJSCE ETAPU CENTRALNEGO KONKURSU PT. ”CO ZMIENIŁO SIĘ W MOIM ŻYCIU DZIĘKI FUNDUSZOM EUROPEJSKIM”, Larisa Wichowska, Agnieszka Przybyłkiewicz
  • III MIEJSCE W FINALE WOJEWÓDZKIM –KOSZYKÓWKA CHŁOPCÓW
  • XIII MIEJSCE W OGÓLNOPOLSKICH MISTRZOSTWACH –SZACHACH DRUŻYNOWYCH
  • OLIMPIADA BIOLOGICZNA: Maciej Weigt, Kamila Schirmeisen, Manuela Grelich, Ika Lech – finaliści na etapie wojewódzkim,
  • OLIMPIADA WIEDZY EKOLOGICZNEJ, Maciej Weigt, Dominika Pieniążek, Olga Szkałuba – finaliści,
  • XIX OLIMPIADA ZDROWEGO STYLU ŻYCIA – Kacper Blak – laureat etapu wojewódzkiego,
  • POWIATOWY KONKURS O NOWOTWORACH: Kacper Blak – I miejsce, Monika Mindewicz – II miejsce,
  • III POWIATOWY KONKURS O HIV I AIDS – Anna Jaślar – I miejsce,
  • POWIATOWY KONKURS BIOCHEMICZNY: Elżbieta Huk – I miejsce, Kacper Blak – II miejsce,
  • EKOLOGICZNY FESTIWAL NAUK – Dominika Pieniążek – I miejsce, Manuela Grelich – III miejsce,
  • WOJEWÓDZKI TURNIEJ JĘZYKA ANGIELSKIEGO I JĘZYKA NIEMIECKIEGO, Wiktoria Barysz, Sara Hoppe, Nicole Nowak, Daniel Vogel, Manuela Grelich – finaliści,
  • XVI OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ INFORMATYCZNY: Wojciech Srębacz – I miejsce etap wojewódzki, Kamil Bębenek – IV miejsce,
  • KONKURS FOTOGRAFICZNY – MŁODZIEŻ W LASACH EUROPY: Mateusz Doskocz – I miejsce na etapie krajowym, Michał Jaśkowiec – IV miejsce na etapie krajowym,
  • OTWP „Młodzież zapobiega pożarom”, Dominika Wizimirska – II miejsce w powiecie,
  • XVIII OLIMPIADA JĘZYKA ROSYJSKIEGO, Eugeniusz Świncicki, Wiktor Komarowski – VII miejsce na etapie wojewódzkim,
  • KONKURS NA PREZENTACJĘ MULTIMEDIALNĄ „POWSTANIA ŚLĄSKIE” – Jakub Janta – III miejsce w powiecie,
  • XXX OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA JĘZYKA NIEMIECKIEGO: Barysz Wiktoria
  • POWIATOWY PRZEGLĄD TEATRALNY „PIERROT” I miejsce: Julia Stadniczuk, Tomasz Bielecki, Krzysztof Marciniak, Grażyna Gębuś, Magdalena Zapała, Krzysztof Kaczorowski, Agnieszka Politowska, Anna Dudzik, Katarzyna Skawińska, Anna Mączka, Aleksandra Józefczyk, Milena Szczygieł, Olena Szczepaniak, Aleksandra Zając, Paulina Mazur,

 

 

2012/2013

  • FINALISTKA WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU WIEDZY O BEZPIECZEŃSTWIE I HIGIENY PRACY W ROLNICTWIE -  Anna Krawczyk – II miejsce,
  • FINALISTKA VII OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADY WIEDZY O RODZINIE, Olena Szczepaniak
  • LAUREAT OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU NA PRACĘ „FIZYKA A EKOLOGIA” Kacper Brzuszek,
  • FINALISTA XLIV OLIMPIADY JĘZYKA ROSYJSKIEGO, Eugeniusz Śwnicicki,
  • LAUREAT OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADY WIEDZY MATEMATYCZNEJ STOPNIA PIĄTEGO OXFORD – Jakub Łodziński, Kacper Brzuszek,
  • II MIEJSCE XLV MAŁA OLIMPIADA MATEMATYCZNA – Jakub Łodziński,
  • LAUREACI I MIEJSCE W FINALE MISTRZOSTW WOJEWÓDZTWA W PIŁCE KOSZYKOWEJ CHŁOPCÓW
  • REATKA WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU LITERACKIEGO POŚWIĘCONEGO PAMIĘCI RAFAŁA URBANA , Dominika Suchy
  • OGÓLNOPOLSKI KONKURS FOTOGRAFICZNY „Las w zimie organizowanym przez YPEF” – Mateusz Doskocz, Michał Jaśkowiec,
  • OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA LITERATURY I JĘZYKA POLSKIEGO - Mateusz Doskocz – etap wojewódzki
  • I MIEJSCE W FINALE MISTRZOSTW WOJEWÓDZTWA W PIŁCE KOSZYKOWEJ CHŁOPCÓW
  • XLV Mała Olimpiada Matematyczna – Adam Malisz, 5 miejsce,
  • „Kwadrans przed maturą” – Adam Malisz, 3 miejsce,
  • OGÓLNOPOLSKI PROJEKT „OKDRYWAĆ NIEZNANE TWORZYĆ NOWE” – Sławomir Pastuła – finalista,
  • 54 OLIMPIADA WIEDZY O POLSCE ŚWIECIE WSPÓŁCZESNYM – Radosław Sarnik – laureat,
  • XLIV MAŁA OLIMPIADA MATEMATYCZNA Radosław Sarnik – finalista,
  • VII EDYCJA EUROPEJSKIEJ OLIMPIADY SPOŁECZNO – PRAWNEJ – uczestnik Anna Wojtczak,
  • X MISTRZOSTWA POLSKI – Gorlice – m. XIV – drużyna koszykówki chłopców,
  • VI OLIMPIADA TEMATYCZNA „LOSY ŻOŁNIERZA I DZIEJE ORĘŻA POLSKIEGO W LATACH 1887-1922”, Róża Sobkowicz – finalistka,
  • VII MIEJSCE W OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADZIE WIEDZY O RODZINIE – Olena Szczepaniak,
  • LIV OLIMPIADA O POLSCE I ŚWIECIE WSPÓŁCZESNYM – Radosław Sarnik – finalista,

 

 

2013/2014

  • LAUREAT WOJEWÓDZKIEJ XLIII OLIMPIADY BIOLOGICZNEJ – Maciej Weigt - laureat
  • LAUREAT WOJEWÓDZKIEJ XXIX OLIMPIADY WIEDZY EKOLOGICZNEJ – Maciej Weigt - finalista
  • FINALISTA XXXI OGÓLNOPOLSKIEGO SEJMIKU MATEMATYCZNEGO – Łukasz Ryguc – finalista,
  • I MIEJSCE W FINALE MISTRZOSTW WOJEWÓDZTWA W PIŁCE KOSZYKOWEJ CHŁOPCÓW
  • WOJEWÓDZKI KONKURS WIEDZY O BEZPIECZEŃSTWIE I HIGIENIE PRACY W ROLNICTWIE – Anna Krawczyk – finalistka
  • OGÓLNOPOLSKI MŁODZIEŻOWY TURNIEJ TURYSTYCZNO-KRAJOZNAWCZY – Dorota Kadela, Anna Surma, Marek Kościelewski – finaliści,
  • MIĘDZYNARODOWY KONKURS YPEF – MŁODZIEŻ W LASACH EUROPY – Sandra Niedźwiedź, Rafał Skowroński, Katarzyna Koch,
  • XLV MAŁA OLIMPIADA MATEMATYCZNA – Jakub Łodziński – II miejsce w kategorii klas II
  • OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA WIEDZY O RODZINIE – Angelika Pałyga, Małgorzata Nowak – finalistki,
  • KONKURS WIEDZY POŻARNICZEJ NA SZCZEBLU WOJEWÓDZKIM – Srębacz Magdalena – laureatka,
  • Olimpiada JĘZYKA POLSKIEGO NA SZCZEBLU WOJEWÓDZKIM – Adrianna Wytrwał – laureatka,
  • KONKURS NA ESEJ ORGANIZOWANY PRZEZ WYDZIAŁ STOSUNKÓW MIĘDZYNARODOWYCH UJ – Adrianna Wytrwał – II miejsce,
  • 59 OGÓLNOPOLSKI KONKURS RECYTATORSKI NA SZCZEBLU POWIATOWYM – Julia Stadniczuk – I miejsce,
  • KWADRANS PRZED MATURĄ – KONKURS MATEMATYCZNY – Jakub Łodziński, Marcin Gemza – II miejsce,
  • KWADRANS PRZED MATURĄ – KONKURS MATEMATYCZNY – Krzysztof Gancarz, Emilia Strzeduła – IV miejsce,
  • XXXXVI MAŁA OLIMPIADA MATEMATYCZNA – Justyna Gąska – X miejsce,
  • STUDIUM TALENT NA POLITECHNICE WROCŁAWSKIEJ – Kamil Brudniak, Michał Działoszyński, Marcin Gemza, Jakub Łodziński, Jan Mróz – zdobycie certyfikatów,
  • XIX edycja KONKURSU FIZYKA A EKOLOGIA – Kacper Brzuszek,
  • Ogólnopolski TURNIEJ FIZYCZNY – Kacper Brzuszek – finalista,
  • XXII OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA PROMOCJI ZDROWEGO STYLU ŻYCIA – Emilia Rypniewska – III miejsce,

 

 

2014/2015

  • XLI OLIMPIADA HISTORYCZNA ETAP OKRĘGOWY – Adrianna Hubner – laureatka,
  • VIII OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA TEMATYCZNA „LOSY ŻOŁNIERZA I DZIEJE ORĘŻA POLSKIEGO” – Stanisław Małkowski – II miejsce, etap wojewódzki, finalista na szczeblu centralnym,
  • XLV OLIMPIADA LITERATURY I JĘZYKA POLSKIEGO – Zuzanna Ciepielowska – finalistka,
  • OGÓLNOPOLSKI SEJMIK MATEMATYKÓW – Łukasz Ryguc – finalista, Jakub Czyszczonik – laureat,
  • XXII OGÓLNOPOLSKI KONKURS KRAJOZNAWCZY „POZNAJEMY OJCOWIZNĘ” – Stanisław Małkowski – finalista, I nagroda w kategorii prac indywidualnych, Anna Surma – II miejsce w kategorii prac indywidualnych,
  • WOJEWÓDZKI KONKURS WIEDZY O BEZPIECZEŃSTWIE I HIGIENIE PRACY W ROLNICTWIE – Anna Krawczyk – finalistka,
  • XXX OLIMPIADA WIEDZY EKOLOGICZNEJ – Dorota Kadela – finalistka,
  • OGÓLNOPOLSKI KONKURS FIZYCZNY „EUREKA” – Agata Kobak, Natalia Chadryś, Jakub Czyszczonik, Marta Weiner, Krzysztof Ilnicki – finaliści,
  • OGÓLNOPOLSKI MŁODZIEŻOWY TURNIEJ TURYSTYCZNO – KRAJOZNAWCZY – Anna Surma – I miejsce,
  • KONKURS NA ESEJ Z ZAKRESU STOSUNKÓW MIĘDZYNARODOWYCH I BADAŃ KUTUROZNAWCZYCH – Aleksandra Dudko – wyróżnienie
  • WOJEWÓDZKA OLIMPIADA HISTORYCZNA – Adrianna Hubner – laureatka

 

 

 

2015/2016

  • I miejsce Ogólnopolski Młodzieżowy Turniej Turystyczno-Krajobrazowy – Hrynek Weronika, Magdalena Maciarz, Michał Górski
  • III miejsce drużynowo Wojewódzki Konkurs Wiedzy Konsumenckiej – „Konsumenci to my wszyscy” – Kinga Sajdak , Julia Włodarska, Jakub Michalec
  • udział w eliminacjach centralnych X Ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy o Rodzinie – Angelika Pałyga, Małgorzata Nowak
  • Laureat Srebrnej Ósemki - „Prudnickiej Edycji Ogólnopolskiego Samorządowego

 

 


ul. Gimnazjalna 2, 48-200 Prudnik, tel./fax +48 77 436 23 16,  e-mail: lo1prudnik@wodip.opole.pl