I PROGRAMY

TYTUŁY

13 – tego października w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Prudniku uroczyście obchodziliśmy Dzień Komisji Edukacji Narodowej. Z tej okazji w auli szkolnej odbył się apel, który przygotowała klasa IIA z wychowawcą, panią mgr Małgorzatą Wytrwał. Uroczystość tę zainicjował uroczysty akt przekazania sztandaru przez poczet obecnych klas trzecich młodszym koleżankom i kolegom. Następnie odbyło się ślubowanie przedstawicieli klas pierwszych, którzy przyrzekali sumiennie wypełniać swoje uczniowskie obowiązki oraz nigdy nie splamić honoru naszej szkoły.

Po wyprowadzeniu sztandaru szkoły nastąpiła cześć artystyczna. Matematyczno – fizyczna „IIA” zaprezentowała swój ciekawy, niebanalny i jakże zabawny program artystyczny. Śmiechom i brawom  nie było końca. Natomiast uwieńczeniem całej uroczystości były występy czterech klas pierwszych, które z dumą zaprezentowały swoje talenty, debiutując na scenie 1 LO w Prudniku.

ul. Gimnazjalna 2, 48-200 Prudnik, tel./fax +48 77 436 23 16,  e-mail: lo1prudnik@wodip.opole.pl